نقشه سایت|

نظرات و پیشنهادات
 خدمات نمایندگی ها  
 

شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا با بهره گیری بیش از 400 کارشناس و مدیر مجرب در حفاظت از حقوق و منافع مالکان کشتی و تکریم مشتریان و ارباب رجوع در منطقه برترین می باشد. این شرکت در چهار چوب قراردادهای نمایندگی با رعایت استانداردهای بین المللی مبادرت به ارائه خدمات در قالب نمایندگی محلی حافظ منافع مالکان کشتی  و نماینده اجاره کنندگان کشتی  فعالیت می نماید.

این شرکت با بهره گیری از شبکه گسترده شعب نمایندگی در کلیه بنادر جنوبی کشور علاوه بر ارائه خدمات نمایندگی به شرکتهای حمل کانتینری، حمل فله، کشتیرانی والفجر و دیگر شرکتهای گروهکشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و اخذ نمايندگی خطوط کشتيرانی داخلی و خارجی بويژه در بنادر ايران و ارائه خدمات به کشتيها ، عقد قرارداد حمل کالا با شرکتها ، سازمانها ، موسسات دولتی و غير دولتی برای صادرات و واردات ، حمل  و نقل هر گونه کالای مجاز در داخل و خارج کشور ، ترانزيت کالا ، شرکت در مناقصه و مزایده ها ، صادرات خدمات کشتيرانی به مشتریان در ارائه خدمات پرسنلی به کارکنان دریایی کشتیها ، تدارکات فنی و تهیه آذوقه مورد نیاز کشتیها ، تامین آب و سوخت مورد نیاز کشتیها ،نظارت بر عملیات تخلیه ، بارگیری و بارشماری کالا ، هماهنگی با شرکتهای تعمیراتی و موسسات و ارگانهای ذیربط جهت بازرسی از کشتی و کالا ، تسویه و ترخیص کالا در بنادر ، هماهنگی با گمرک و سازمان بنادر، عملیات صادرات کانتینری و دیگر عملیات مرتبط با موضوع فعالیت شرکت نیز پیشتاز می باشد.

شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا بطور متوسط سالیانه بر عملیات بیش از 1000 فروند کشتی ورودی و خروجی به بنادر ایران در قالب سفرهای منظم و موردی نظارت می نماید . شعب این شرکت در بنادر عباس ، امام خمینی (ره) ، بوشهر ، خرمشهر ، عسلویه ، چابهار ،جزیره خارک و همچنین درمشهد مقدس فعالیت دارند. در راستای مشتری مداری و در جهت پیشبرد فعالیتهای مجموعه : شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا در خصوص نحوه ارائه خدمات به مشتریان محترم ، در کلیه سطوح شرکت متناسب با نیاز مشتریان بوده و این شرکت به نمایندگی از خطوط کشتیرانی اقدام به ارائه خدمات کانتینری در بخش واردات ، صادرات ، ترانزیت و ارائه خدمات عملیات بازرگانی می نماید.


 
 

خدمات نمایندگی در کلیه بنادر جنوبی کشور

خدمات بازرگانی و عملیاتی در تهران و شعب

عملیات کانتینری در کلیه بنادر جنوبی کشور

خدمات کانتینری در تهران و شعب

تامین آب و سوخت مورد نیاز کشتی ها

خدمات پرسنلی و درمانی به کارکنان دریایی


دارنده گواهینامه های:

 سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008

سیستم مدیریت حفاظت محیط زیست ISO 14001:2014

سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ایOHSAS 18001:2007

 

این شرکت با دارا بودن توانمندیهای فوق با نگاهی روشن به آینده در جهت کسب رضایت مشتریان گام برداشته و  جلب رضایت مشتریان برای این شرکت هائز اهمیت می باشد.

 

مدیریت : مدیریت شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا  از هر گونه پیشنهاد و انتقاد استقبال کرده و مشتریان محترم می توانند نقطه نظرات خود را در رابطه با کیفیت خدمات ارائه شده از طریق وب سایت و همچنین تماس با واحد مدیریت با شماره تماس  و یا پست الکترونیک ذیل مطرح نمایند.

تلفن : 84208-021

پست الکترونیک :Md@hdsac.net 

واحد بازرگانی :thr.bm@hdsac.net 

 

دفتر تهران :

واحد بازرگانی شرکت در دو بخش امور صادرات و امور خدمات مشتریان  و واردات ، خدمات مورد نیاز مشتریان را به شرح ذیل ارائه می نماید.

امور صادرات :

این واحد ارائه دهنده خدمات صادرات کانتینری از بنادر جنوبی کشور به مقاصد اروپا ، شمال چین ، جنوب چین ، آسیای جنوب شرقی ، کره جنوبی ، شبه قاره هند ، پاکستان و بنادر حوزه خلیج فارس می باشد. واحد امور صادرات پیش نویس بارنامه را تهیه و به مشتریان جهت تایید نهایی ارائه می نماید. طی این فرایند کلیه خدمات اسنادی مورد نیاز مشتریان، پیش و پس از بارگیری کانتینرهای صادراتی در کوتاهترین زمان ممکن ارائه می گردد.

در راستای تسهیل ارائه خدمات به مشتریان صادر کننده و افزایش رضایت آنها در فرآیندهای اداری صادرات، این واحد با بهره گیری از سیستمی یکپارچه در میان تمامی شعب ایران و کشورهای مقصد، مشتری را همراهی نموده و از بوکینگ کانتینر تا زمان صدور ترخیصیه در بندر مقصد پاسخگوی یکایک درخواستهای مشتریان خود میباشد.

امور خدمات مشتریان و واردات:

شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا در بخش های گوناگون با اتخاذ روشهای حرفه ای به ارائه نیازهای مشتریان گام برداشته و این امر در ابتدا مورد رضایت مشتریان و در نهایت موجبات بازدهی مجموعه کشتیرانی را به همراه داشته است . ازاین رو توسط کارشناسان مجرب  با ارائه خدمات به مشتریان در زمینه های اخذ تعهدات واگذاری کانتینرهای وارداتی و صادراتی ، صدور ترخیصیه و ارائه قبض انبار محمولات وارداتی و ارائه قبض انبارهای ترانزیتی اقدام نموده و موجبات هرگونه خدمات و مشاوره های مورد نیاز مشتریان در عرصه حمل ونقل را فراهم آورده است . همچنین امور خدمات مشتریان با به کارگیری از سیستم پرسش و پاسخ و نظر سنجی نسبت به شناسایی نیاز مشتریان خود اقدام نموده و موجبات فراهم آوردن نیازهای مشتریان را مهیا مینماید.

 
 
 

Hoopad Darya Shipping Agency Co.IT office 2008-2009..